Davud Seibold - Professional Driver

Değerli müşterimiz,
Hayat hikayemi okumanız beni çok mutlu eder.

Ben Sapadare  40 km doğusunda Alanya'da doğdum. İlk okulu bitirdikten sonra "Pınar Hotel" adlı otelde işe girdim ve bu otelde yaklaşık olarak 10 yıl çalıştım. Bir araba aldım ve 1985 yılında bağımsız taksi şöförü oldum.

O zamandan beri taksi sürücülüğü ve Antalya havalimanına transfer organize ediyorum. Örneğin Kapadokya veya Karadeniz'de ünlü Sümela Manastırı veya Pamukkale turları için özel gezi programları oluşturuyorum. Türkiye'nin doğu ve diğer tüm antik kentlerine geziler düzenliyorum. Hayatımın yarısından fazlası bu gezileri organize etmekle geçiyor. Havalimanı transferleri  ve türistik/antik şehirler ve özel bölgelere geziler düzenlemeye devam ediyoruz. Yıllarca sektörde bulunmam ve bu sektörde başarılı çalışmalar yapmam sayesinde sizlerin güvenini kazanmaktan mutluyum.
Su ve elektrik abonelikleri ve diğer teknik konular için size ücretsiz olarak yardımcı oluyor gerekli işlemlerinizi halletmenizi sağlıyorum. Hayatımızı turizme adamış bulunmaktayız. Eğer müşterimiz olmasanız bile, bizler sizler için yardıma hazırız. Çok iyi Almanca ve İngilizce konuşabilmekteyim.


info@alanyaairporttransfer.com.tr
+90 532 265 62 49

Kurumsal

alanya web tasarım